КАТЕРИНКА
ВІДПОЧИВАЙ ВСІЄЮ РОДИНОЮ
Історія "Катеринки"

 Історія «Катеринки» починається з того моменту, як в 2007 році Козичанська Сільська рада наділила уродженця нашого села земельною ділянкою під забудову. Виділена ділянка являла собою хащі акації в поєднанні зі смітником.  

Козичанська Катеринка
Деякі мешканці Козичанки казали, що виділена ділянка це «Парк відпочинку», «Паркова зона». Це навряд чи можна було назвати «Парком відпочинку» або «Парковою зоною», бо на центральній вулиці мальовничого села Козичанка, напроти автобусної зупинки, на протязі довгих років панував і зростав смітник. 
 
 
Козичанська Катеринка
Такі фрази лунали з вуст деяких мешканців лише тому, що від них забрали смітник і їм нікуди буде викидати сміття. Хоча і по сьогодні навесні можна знайти нові кучі сміття неподалік «Паркової зони». Звички важко змінювати.

 
В 2007 році, одразу після виділення земельної ділянки, новий господар взявся за очищення землі від акації та вивезення сміття. Для вивезення сміття був задіяний трактор з причепом. Протягом тижня було зібрано і вивезено 20 причепів сміття, вирубано і спалено всі кущі акації.
Козичанська Катеринка


Після проведення очисних робіт ділянка зажила новим життям. Насправді вона доповнила красу цього населеного пункту Макарівського району. Потім, щороку проводились очищувальні роботи, щоб унеможливити повернення ділянки до статусу місцевого смітника.

В 2010 році було прийнято рішення починати будівництво місця, яке по справжньому можна було б назвати «МІСЦЕМ РОДИННОГО ВІДПОЧИНКУ».

Козичанська Сільська рада дала дозвіл на будівництво і почалось створення інфраструктури нового рівня.

Особою, відповідальною за будівництво «Катеринки»,  став Ртіщев Леонід Михайлович (1947 року народження). 

 

Козичанська Катеринка
Це людина, яка має величезний досвід роботи в будівельній галузі. Під умілим керівництвом Леоніда Михайловича побудовано десятки будинків по всій території колишнього СРСР та сотні кілометрів автомобільних доріг вздовж Байкало-Амурської магістралі. Тому саме йому було доручене відповідальне будівництво «Катеринки».
Завдяки вмілій організації і плідній роботі йому вдалось менше ніж за півроку побудувати капітальну будівлю з усіма комунікаціями, в якій зараз і знаходиться «Катеринка» - місце родинного відпочинку.
       
 
 

Велика вдячність Вам, Шановний Леоніде Михайловичу, за Вашу плідну працю і відданість своїй справі. Дякуємо Вам за Ваші старання та професіоналізм, за те, що Ви з душею віднеслись до будівництва «Катеринки». Саме завдяки Вам на території «Катеринки» присутня позитивна аура і завжди приємно знаходитись.
Низький Вам уклін.

Велика подяка Голові Козичанської сільської ради Приходьку Михайлу Степановичу за те, що він брав активну участь в процесі будівництва і створення «Катеринки», за те, що він сприяє розвитку інфраструктури в селі Козичанка та турбується про добробут кожного мешканця.

Велика вдячність Всім без винятку робітникам, які плідно працювали над створенням цього чудового місця відпочинку.

Фотохронологію будівництво можна переглянути в розділі
«Хронологія Будівництва Катеринки».

1 червня 2011 року «Катеринка» відкрила свої двері для перших покупців.

Це лише початок історії «Катеринки», тому що перед нею стоїть мета стати культурним осередком чудового села Козичанка Макарівського району, але в більшості все залежить від бажання мешканців села.
Давайте всі разом докладемо зусилля до того, щоб наша спільна історія мала лише позитивні сторінки, і наші нащадки з великим бажанням передавали своїм дітям започатковані в 
«Катеринці»  
добрі наміри. 


Домашня сторінкаНаші фотографіїМенюКонтактиХронологія будівництва "Катеринки"