КАТЕРИНКА
ВІДПОЧИВАЙ ВСІЄЮ РОДИНОЮ
Як правильно відпочивати

На питання, як правильно відпочивати, не можна дати однозначну відповідь. Скільки людей, стільки й думок. Кожен сам для себе вирішує, що для нього відпочинок і який саме підходить найбільше для нього. Існують звичайно певні шаблони видів відпочинку, які підходять багатьом. Наприклад, багатьом подобається відпочивати на природі в компанії гарних друзів. Посмажити шашлики, пограти у волейбол і скупатися в річці - вибір багатьох людей. Також є багато любителів відпочити на риболовлі чи в лісі, збираючи гриби та ягоди. Для молодого покоління рибалка і збиральництво не підходять. Їм більше подобаються клуби, ресторани, розважальні комплекси і пляжі. Люди, що мають публічну роботу, більше люблять відпочивати на самоті. Побути в спокої для них єдиний відпочинок. Одним словом залежно від роду вашої діяльності, вашого віку і вашої компанії друзів, залежить і те, який вид відпочинку найбільше вам підходить. В будь-якому випадку, відпочинок має приносити задоволення і позитивні емоції.

Немає правильного відпочинку так само, як і немає неправильного відпочинку. Тут все цілком і повністю залежить від ваших смакових уподобань. Якщо ви збираєтеся відпочивати компанією, то потрібно враховувати інтереси більшості.

Можна поїхати на море автостопом, на своїй машині або поїздом. Можна поїхати на рибалку, в ліс по гриби і ягоди, або ж сплавлятися на байдарці. Може ви хочете відправитися в подорож по Золотій підкові України. Або ж вам хочеться зробити духовне паломництво до Мекки, Індії чи Тибету. Або ж ви давно не грілися біля вогнища, на якому смажаться шашлики. Можливо вас ваблять білосніжні пляжі Мальдів і Гоа. Може ви мрієте з друзями відправитися у похід з наметами. А можливо клуб, театр, опера, балет, кафе, кіно чи з книжкою вдома - ваш єдиний вид відпочинку.

Ви завжди повинні вирішувати, що правильно для вас. Як саме ви хочете провести свій вільний час. Якщо є бажання спробуйте зістикуватися з кимось із друзів, знайомих або рідних. Відпочинок повинен приносити радість, від якої приходить полегшення не тільки тілу, а й душі.

 

Гарного вам відпочинку.
 
Ми вміємо влаштовувати свято для дітей 
 

 

 

 

 

 

 


Домашня сторінкаНаші фотографіїМенюКонтактиХронологія будівництва "Катеринки"